kolektyw

Współpraca

| 02.01.2007


Chętnie nawi±żemy współpracę z osobami prywatnymi, seriwsami internetowymi oraz firmami zajmuj±cymi się szeroko pojęt± tematyk± komputerów, gier oraz motoryzacji.

Osoby prywatne: po więcej informacji zapraszamy do działu "rekrutacja".

Współpraca z serwisami internetowymi może obejmować m.in. reklamę, wzajemn± wymianę buttonami, wymianę tekstów oraz inne zaproponowane przez serwis. Po więcej informacji prosimy o skontaktowanie się z szefem projektu MotoGames mailowo lub przez gadu-gadu. Odpowiednie dane s± udostępnione w dziale kontakt.

Współpraca z firmami to także bardzo szeroko pojęta tematyka pasuj±ca do naszego serwisu. Mog± to być np. testy sprzętu/gier/innych produktów, objęcie patronatem produktów/marek oraz pomoc w promowaniu imprez/firm. Po więcej informacji prosimy o kontakt z Project Managerem MotoGames, b±dĽ też szefem projektu.
Odpowiednie dane s± udostępnione w dziale kontakt.

Komentarzy: 3. Wy¶wietlanie: wszystkie
Hej wymienicie się partnerstwem z motorizr.eu?Dodany: 01 listopada 2008 o 10:50
SKYDodany: 22 wrze¶nia 2008 o 12:04
Witam, Chciałbym zaproponować państwu Partnerstwo z Moim Portalem: UnlimitedSite.yoyo.pl. Za jakis czas, bd stanowic nowy design i oczywiscie domene z serverem, wszystkie sprawy, zostana uzgodnione pod moim nr GG: 7072395 Pozdrawiam SKY
se7enDodany: 31 lipca 2008 o 10:12
witam. Byli by państwo chętni na wymianę w dziale motoComunity? Button za button. Moja strona to www.motorizr.eu. Proszę o odpowiedĽ na gg:5598816 lub email: fallkoon@tlen.pl Pozdrawiam
www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.