kolektyw


Producent: Image Space
Wydawca: Sniper France
Polski wydawca: Cenega Polnad
Dostępny na: PC
Data premiery: ¦wiat / Polska: 31 sierpnia 2005 / 23 listopada 2007
No¶nik: 1 DVD
Aktualna cena: 59,90zł
Wymagania wiekowe: 3+
Wersja językowa: polska, kinowa
Oficjalna strona internetowa
: rFactor i rFactor Central

Wymagania minimalne: Procesor: 1.4 GHz, RAM: 512 MB RAM, Karta graficzna: Geforce4 4200 lub Radeon 9200, HDD: 2GB, System operacyjny: Win 98 SE

rFactor jest to kolejna symulacja gier wy¶cigowych. Jednak pewna cecha odróżnia go od innych gier: składa się z licznej serii modów, pocz±wszy od Formuły pierwszej, przez serię Nascar, rajdy WRC a na wy¶cigach ... kosiarek kończ±ć, które jednak trzeba pobrać, gdyż sama gra zawiera 3 mody. Do gry należy należy również pobrać tory, ponieważ gra sama w sobie, podobnie jak w przypadku modów, posiada ich nie wiele. Fizyka gry jest na bardzo wysokim poziomie, dlatego na klawiaturze nie da się płynnie grać. Do tej gry najlepsza jest kierownica. Je¶li chodzi o dĽwięki oraz grafikę s± na bardzo wysokim poziomie, mamy wrażenie, że to nie jest gra, a transmisja telewizyjna. Aby móc się cieszyć wszystkimi efektami graficznymi należy posiadać dobry sprzęt. Niestety, na krytykę zasługuje fakt, iż nie ma zmiennych warunków pogodowych - ci±gle jeĽdzimy na suchym torze, natomiast możemy ¶cigać się w nocy, b±dĽ o każdej innej porze dnia. W przyszło¶ci wiele wirtualnych lig wy¶cigowych będzie się opierać na rFactorze ze względu na jego doskonał± fizykę i coraz większ± popularno¶ć.Materiały zebrane o rFactor na MotoGames:

www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.