kolektyw


Producent: Blimey! Games
Wydawca: 10tacle Studios
Polski wydawca: -
Dostępny na: PC
Data premiery: ¦wiat / Polska 11 wrze¶nia 2007 / 11 wrze¶nia 2007
No¶nik: Brak, do pobrania m.in st±d
Aktualna cena: gra darmowa
Wersja językowa: angielska
Wymagania wiekowe: bez ograniczeń
Oficjalna strona internetowa: BMW M3 Challenge
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki: GeForce 5700 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP/Vista, kierownica

"Reklama dĽwign± handlu", więc jak zachęcić ludzi, aby kupili nowy samochód? To proste: zrobić grę i udostępnić j± za darmo. Na taki pomysł wpadł koncern BMW i 11 wrze¶nia 2007 roku ukazała się gra BMW M3 Challenge. Od premiery minęło już sporo czasu, a gra ci±gle cieszy się ogromn± popularno¶ci±, a to wszystko dlatego, że jest darmowa. Pomimo tego faktu oferuje nam praktycznie to samo co np. GTR2 (w sumie M3 Challenge jest bardzo podobne do tej gry). Graficznie prezentuje się wspaniale, sytuacja podobna je¶li chodzi o dĽwięki. Martwi tylko, że mamy jeden samochód i jedn± trasę, w dwóch wariantach, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagl±da, czyż nie?

MotoOcena: 8/10
Samochód dostępny w grze:Trasy dostępne w grze:

Nurburgring Sprint

Nurburgring GP

Materiały zebrane BMW M3 Challenge na MotoGames:

www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.