kolektyw


Producent: SimBin Development Team
Wydawca: SCi / Eidos
Polski wydawca: CD Projekt
Dostępny na: PC
Data premiery: ¦wiat/  Polska: 27 wrze¶nia 2007 / 07 lutego 2008
No¶nik: 1xDVD
Aktualna cena: 39,90 zł lub 59,90 zł w zestawie z GTR Evolution
Wersja językowa: polska, kinowa
Wymagania wiekowe: 3+
Oficjalna strona internetowa: RACE '07: The WTCC Game
Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows XP, kierownica

Rok temu SimBin wypu¶cił Race: The Official WTCC Game, tytuł który okazał się sporym hitem. Kilka miesięcy póĽniej wypu¶cił dodatek do gry, o wiele mówi±cym podtytule: Caterham. Teraz producenci poszli po rozum do głowy i poł±czyli te dwa tytułu w now± grę i dodali do tytułu "07". Jednak niech to nikogo nie zmyli, bo nowa czę¶ć jest lepsza od pozostałej pod każdym względem. Graficznie prezentuje się lepiej, co oznacza, że potrzeba prawdziwego potwora, aby móc płynnie grać. Fizyka
samochodów została poprawiona, dlatego trzeba posiadać profesjonalny kontroler, by w pełni móc się ni± cieszyć. Jednak to nie koniec zmian. Teraz mamy jeszcze więcej samochodów do "przetestowania". Do tego czym się ostatnio ¶cigali¶my dochodz± Formuła 3000, Formuła BMW oraz wy¶cigi z cyklu Radical SR3 i SR4. Oczywi¶cie powiększona została ilo¶ć tras, na których się ¶cigamy. Race '07 jest lepszy od poprzednika, szkoda, że niedostępny w Polsce.
Materiały zebrane o Race '07 The WTCC Game na MotoGames:

www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.