kolektyw

Producent: Bugbear Entertainment
Wydawca: Empire Interactive
Polski wydawca: CD Projekt
Dostępny na: PC, PS2, Xbox
Data premiery:
PC:
¦wiat / Polska: 30 czerwca 2006 / 27 paĽdziernika 2006
PS2: USA / Europa / Polska: - / 30 czerwca 2006 / brak planów wydania
Xbox: USA / Europa / Polska: - / 30 czerwca 2006 / brak planów wydania
No¶nik:
PC: 1 DVD
PS2: 1 DVD
Xbox: 1 DVD
Aktualna cena:
PC: 19.99 zł
PS2: -
Xbox: -
Wersja językowa:
PC: polska
PS2: angielska
Xbox: angielska
Wymagania wiekowe: 12+
Oficjalna strona internetowa: -
Wymagania sprzętowe: Procesor: Pentium 4,2 GHz; Grafika: karta graficzna z 64MB min. GeForce FX 5/6/7 lub Radeon 9600 Pro i X200 oraz wyższe; Ram: 256MB;

Jak sama nazwa wskazuje jest to druga cze¶ć kultowego już FlatOut'a. Dynamicznych, a zarazem niszczycielskich wy¶cigów. W grze została polepszona grafika, fizyka i efekty zwi±zane z kraksami, wypadki wygl±daj± jeszcze bardziej efektownie. Oczywi¶cie nie zapomniano o ulepszeniu inteligencji naszych przeciwników. Każdy z naszych oponentów ma swój własny styl prowadzenia maszyny i nastawienie do przeciwników. W rozwałce i dojechaniu do mety pomog± nam 16 samochodów, które będziemy mogli tuningować wizualnie jak i mechanicznie. Dodatkowo czas umili nam 12 różnorakich konkurencji w skład, których wchodzi lot przez płon±ce obręcze, rzucanie do tarczy kierowców czy skoki narciarskie. Nie zabraknie również walki na arenie z 8 przeciwnikami (destruction derbies).
Materiały zebrane o FlatOut 2 na MotoGames:

www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.