kolektyw


Producent
: Techland
Wydawca: Techland
Polski wydawca: Techland
Dostępny na: PC
Data premiery: ¦wiat / Polska: 15 maja 2009 / 15 maja 2009
No¶nik: 1 DVD
Aktualna cena: 89,90 zł
Wymagania wiekowe: 16+
Oficjalna strona internetowa: Speedway Liga
Wymagania sprzętowe:
OS Windows XP/Vista, CPU: Pentium IV 2 GHz, Ram: 512 MB, Karta graficzna: minimum GeForce 6600 lub lepszy, Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9c, DVD-Rom: 2x lub lepszy, 2 GB wolnego miejsca na twardym dysku

Gra, o której miło¶nicy żużla marzyli od lat – polska liga żużlowa!

To wręcz spełnienie wieloletnich marzeń kibiców żużla – gra o najlepszej lidze Speedway na ¶wiecie: polskiej lidze żużlowej! W grze występuj± trzy polskie ligi oraz wszystkie znane zespoły. Wszyscy miło¶nicy FIM Speedway Grand Prix 3 będ± zaskoczeni, jak zostały poprawione i ulepszone same wy¶cigi, które tym razem s± jeszcze bardziej realistyczne dzięki nowemu trybowi „symulacja”. To tytuł, obok którego żaden fan żużla nie będzie mógł przej¶ć obojętnie!

* Wszystkie zespoły i trzy polskie ligi – najmocniejsza na ¶wiecie liga speedway w grze komputerowej oraz wszystkie drużyny, jakie ¶cigaj± się na polskich stadionach!

* Tryb kariery – wystartuj w najniższej lidze i walcz ze swoj± drużyn± o kolejne awanse, a następnie wywalcz mistrzostwo Polski!

* Nowy tryb - „symulacja” – jeszcze bardziej realistyczna, zmieniona mechanika gry, która wymaga od graczy balansowania ciałem, gazem i sprzęgłem oraz większej precyzji w każdym elemencie wy¶cigu - od startu, poprzez wiraż, na prostej kończ±c.

* Rozbudowany garaż 3D – ogromna ilo¶ć modyfikacji technicznych motorów i tuningowania, nowe rodzaje czę¶ci do zakupu, dostęp do wszystkich informacji zwi±zanych z lig±.

* Znacznie lepsza grafika – wspaniałe efekty ¶wietlne, ładniejsza nawierzchnia torów i dziesięciokrotnie więcej animacji zawodników w porównaniu do FIM Speedway Grand Prix 3.

* 22 stadiony – na których ¶cigasz się za dnia, b±dĽ przy zachodzie słońca, jak w prawdziwych rozgrywkach ligowych.

* Multiplayer online – dla czterech graczy naraz.

 
 

Materiały zebrane o Speedway Liga na MotoGames:


www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.