kolektyw


Producent: Prominence
Wydawca: Deep Silver / Koch Media
Polski wydawca: Techland
Dostępny na: PC
Data premiery: ¦wiat / Polska: 01 grudnia 2006 / 01 grudnia 2006
No¶nik: 1 DVD
Aktualna cena: 29 zł
Wersja językowa: polska
Wymagania wiekowe: 3+
Oficjalna strona internetowa: Xpand Rally Xtreme
Wymagania sprzętowe: Procesor: Pentium 4; 2,5 GHz; Grafika: karta graficzna z 128MB min. GeForce 6600 i wyższe; Ram: 512MB;

Xpand Rally Xtreme jest kontynuacj± Xpand Rally - najlepszej polskiej gry rajdowej. Jej tematyka jest bardzo podobna do serii Colin McRae Rally - wy¶cigi rajdowe po oesach rozsianych po całym ¶wiecie. Co różni jednak obie te gry to w XRX mamy możliwo¶ć tuningowania naszych nie licencjonowanych bryk, które ponadto przy każdym nawet najmniejszym uderzeniu ulegaj± uszkodzeniu. Wła¶nie system uszkodzeń samochodu, jest jedn± z największych zalet tej produkcji, ale nie jedyn±! Zalicza się do nich także do¶ć zaawansowany model sterowania rajdówkami, ładn± grafikę wykorzystuj±c± wiele nowoczesnych efektów oraz aż 20 samochodów, w tym oprócz tych rajdowych, także ogromne 4x4 oraz szybkie wozy klasy DTM.


Materiały zebrane o Xpand Rally Xtreme na MotoGames:

www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należ± do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania b±dĽ użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groĽb± wst±pienia na drogę prawn±.