kolektyw

Forza Horizon z Season Passem

| 03.10.2012 | Autor: Michał Raven
Podobnie jak w przypadku Forzy Motorsport 4, Microsoft ma do zaoferowania graczom Season Pass, czyli dostęp do (teoretycznie) wszystkich DLC, jakie ukażą się do Forzy Horizon. Owa przepustka będzie kosztować 4000 MSP (~120zł) i ma nam dać oszczędność rzędu 17%, jeśli wybralibyśmy opcję kupowania każdego DLC z osobna. W skład Season Passa wejdzie pierwszy dodatek, który pojawi się już 18. grudnia, a także następnych sześć, które pojawią się w roku 2013. Każdy dodatek będzie zawierał sześć samochodów. Ponadto, gracze otrzymają pięć ekskluzywnych samochodów dla tej przepustki i Launch Day Pack. Ponadto, w rozwinięciu newsa znajdziecie najnowszy odcinek dziennika dewelopera.
Komentarzy: 3. Wyświetlanie: wszystkie
wwwwwwDodany: 04 października 2012 o 13:48
to bedzie miało model jazdy forzy i otwarty świat? Coś wiadomo na ten temat?
Michał RavenDodany: 03 października 2012 o 20:03
Ten dodatek z dnia premiery będzie też dla osób, które zdecydują się na zakup pre-ordera gry.
abcDodany: 03 października 2012 o 15:30
Z tego co czytałem to w skład Season Passa wchodzi pierwszy dodatek z samochodami, który pojawi się z dniu premiery gry i nastepnych 5 dodatków z samochodami pojawiającymi się co miesiąc. Dodatek z 18 grudnia ma byc zdecydowanie wiekszy, i nie wiadomo jeszcze co będzie zawierał
Proszę włączyć obsługę plików COOKIES w przeglądarce i odświeżyć stronę.
www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należą do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania bądź użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groźbą wstąpienia na drogę prawną.