kolektyw

Demo Forza Horizon nadjedzie jutro

| 08.10.2012 | Autor: Michał Raven
Jeśli posiadasz abonament Gold, przygotuj się na jutrzejszy dzień, ponieważ będziesz mógł zagrać w wersję demonstracyjną gry Forza Horizon. W demku będziemy mieli odblokowaną pewną część mapy stanu Kolorado. Ponadto, zostanie odblokowany tryb Rivals, dzięki czemu zaostrzy się nasza rywalizacja w grze ze znajomymi. Każda osoba, która zdecyduje się na pobranie dema, a potem na zakup gry, otrzyma 2013 SRT Viper GTS w specjalnym malowaniu. Premiera gry już 26. października w dwóch wersjach: w zwykłej (polska wersja językowa), a także w kolekcjonerskiej (angielska wersja językowa). W rozwinięciu newsa możecie zobaczyć trailer wypuszczony związku ze zbliżającą się premierą gry, a także dwa gameplaye z gry.






Komentarzy: 4. Wyświetlanie: wszystkie
SpawNDodany: 11 października 2012 o 16:23
Sory ze tu ale tu jest demo WRC3 PC :) http://games.softpedia.com/progDownload/WRC-3-FIA-World-Rally-Championship-Download-120924.html
Michał RavenDodany: 09 października 2012 o 18:53
Za tydzień będzie dostępne dla wszystkich.
Sobiech_NFSPlanetDodany: 09 października 2012 o 15:31
Tylko dla posiadaczy abonamentu Gold?
JDMDodany: 08 października 2012 o 15:49
Niezła nuta w trailerze.
Proszę włączyć obsługę plików COOKIES w przeglądarce i odświeżyć stronę.
www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należą do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania bądź użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groźbą wstąpienia na drogę prawną.