kolektyw

Forza Horizon - Zobacz filmy z dema

| 12.10.2012 | Autor: Michał Raven
Od wtorku, posiadacze złotego abonamentu Xbox Live mogą pobierać i sprawdzić demo Forzy Horizon. Osoby, które nie mają wykupionego abonamentu muszą poczekać do 16 października, żeby sprawdzić demo w którym dostępne są trzy wyścigi, trzy samochody, a także tryb wolnej jazdy na małym obszarze z gry, gdzie możemy sprawdzić drogi asfaltowe, a także szutrowe. Warto dodać, że demo jest dostępne również w polskiej wersji językowej. W rozwinięciu newsa możecie zobaczyć filmy z wersji demonstracyjnej, a także zdjęcie 2013 SRT Viper GTS w specjalnym malowaniu, który będzie rozsyłany do osób, które zagrały, a następnie kupiły pełną wersję gry.Komentarzy: 4. Wyświetlanie: wszystkie
Michał RavenDodany: 13 października 2012 o 22:23
W demie, niestety nie. Nie ma też klaksonu.
krejza123Dodany: 13 października 2012 o 20:14
A jak wygląda sprawa elementów dodatkowych ? Np. światła można włączyć samodzielnie?
Michał RavenDodany: 12 października 2012 o 21:01
Jakby przenieśli całkowicie model jazdy z FM4, to ile osób by kupiło grę? FM4 ma model jazdy pod tor, a tutaj jest otwarty świat, więc musieli do zmodyfikować. Na całe szczęście im się to udało i w końcu mamy dobrą grę z otwartym światem.
Dodany: 12 października 2012 o 19:12
Czemu Panowie tak pozno wrzucacie filmiki na ta strone? Ogladalem to juz na Waszym kanale na YT dzien po wypuszczenia dema a dopiero dzis widze je tutaj. BTW moze dajcie komentarz odnosnie tego co wszystkich chyba najbardziej interesuje czyli czy faktycznie model jazdy jest z FM4?
Proszę włączyć obsługę plików COOKIES w przeglądarce i odświeżyć stronę.
www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należą do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania bądź użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groźbą wstąpienia na drogę prawną.