kolektyw

Forza Horizon - informacje o nadchodzących dodatkach

| 17.10.2012 | Autor: Michał Raven
Europejska premiera gry będzie miała miejsce za tydzień w piątek, 26. października, jednak już teraz możemy zdradzić trochę informacji o nadchodzących dodatkach do gry. We wtorek 23. października, razem z Season Passem pojawi się Month One Car Pack, w którym znajdziemy następujące samochody: 2012 Ferrari 599XX Evoluzione, 2012 Gumpert Apollo Enraged, 2012 Alfa Romeo 8C Spider, 2012 Ford Mustang Boss 302, 2012 Lamborghini Aventador J oraz 1957 Chevrolet Bel Air. Cena tego rozszerzenia to 400MSP. Osoby, które zakupią Season Pass, otrzymają ten dodatek za darmo.

Ponadto, każda osoba, która zakupi Season Passa, uzyska dostęp do pięciu bonusowych samochodów. Jeden samochód przypada na jeden miesiąc, w listopadzie dodatkowym samochodem będzie 2006 Lamborghini Miura Concept. Będzie on dostępny do pobrania od trzeciego wtorku miesiąca. Do tego warto dodać, że każda osoba, która zakupi i zagra w grę w pierwszym tygodniu otrzyma dodatkowy samochód: 2010 Saleen S5S Raptor.

W listopadzie pojawi się pierwszy miesięczny dodatek do gry, których ogółem będzie sześć i w przypadku braku Season Passa, przyjemność kupna paczki z sześcioma samochodami będzie kosztować 400MSP.

18. grudnia pojawi się dodatek, który - w przypadku braku Season Passa - będzie kosztować 1600MSP i nazywa się Forza Horizon Rally Expansion Pack. Ze wstępnych informacji możemy dowiedzieć się, że w dodatku pojawią się nowe zawody, nowe samochody, a także nowe osiąnięcia.Komentarzy: 1. Wyświetlanie: wszystkie
cxvcDodany: 12 czerwca 2013 o 15:10
afg
Proszę włączyć obsługę plików COOKIES w przeglądarce i odświeżyć stronę.
www.gram.pl
Copyright © MotoGames. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie do tekstów oraz materiałów zawartych w serwisie należą do kierownictwa serwisu MotoGames, zabrania się ich kopiowania bądź użytkowania w jakiejkolwiek formie bez zgody kierownictwa serwisu pod groźbą wstąpienia na drogę prawną.